Marka Follow Me

Moja nazwa marki mówi wszystko, Follow Me – podążaj za mną.

Zaufaj mojej intuicji projektowania odzieży, i pozwól poprowadzić się przez szalony świat mody. Smak artystyczny i wyczucia trendów łączą to w całość, bo to moja pasja. Chcę ubierać kobiety, a nie przebierać. Chcę aby odnajdowały swój styl i klasę. Moja marka adresowana jest do kobiet które cenią sobie swobodę, są w ciągłym ruchu, energiczne i ambitne, oraz nie chcą wyglądać sztampowo.

Kolekcja skierowana jest do kobiety wielkiego miasta – city fashion.

Marka, która łączy pokolenia. Follow Me to kobieta nowoczesna, romantyczna i wygodna. To kobieta biznesu, której dress code jest jej wizytówką osobowości.
Każdy model został bardzo szczegółowo przemyślany pod względem modowym i komfortem użytkowania. Można łączyć dowolnie ze sobą modele. Stylizować na różne sposoby i zawsze wyglądać z klasą. Są to ubiory zarówno na spotkania biznesowe jak i na spotkania towarzyskie. W kolekcji znajdziemy także modele typu “boho”. Gdyby nagle przyszła ochota zrzucić szpilki i “poczuć wiatr we włosach”. Wiemy doskonale że ” kobieta zmienną jest”.

Kolekcja Follow Me to wysokiej wyroby. Od materiału, poprzez krój, aż do końcowego etapu szycia. To propozycja dla wymagających klientek. To co nas wyróżnia wśród sklepów on-line, to indywidualne podejście do klienta. Przy składaniu zamówienia masz możliwość podać nam swoje wymiary. My uwzględnimy to przy realizacji zamówienia. dany model zostanie z personalizowany tylko dla ciebie. To priorytet aby każdy model kolekcji układał się idealnie.

Gorąco zapraszam do odwiedzenia naszego sklepu internetowego z ekskluzywną odzieżą damską, w którym oferuję najwyższej jakości bluzki, bluzy, kamizelki, kombinezony, kurtki, marynarki, płaszcze, spódniczki, spodnie, sukienki, tuniki, i żakiety, zaprojektowanych i stworzonych dla nowoczesnych kobiet, znających swoją wartość.

Kolekcja lato 2020

Follow Me – podążaj za mną

Tu nie ważny jest pesel ani rozmiar. Tu liczy się Twój styl życia, Twoja osobowość, i charakter.

Moja marka zaciera granice pokoleń. Wspólne zakupy matki i córki to standard. Moje ubrania nie są krzykliwe, nie są przesycone zbędnymi dodatkami, które w krótkim czasie odchodzą do lamusa.

Stawiam na dobrą jakość materiałów, perfekcyjną konstrukcję i minimalizm, co daje im ponadczasowy charakter. Moja kolekcja to możliwość stylizacji na różne sposoby. Każdego dnia będziesz wyglądać inaczej.

Moje modele są przemyślane od pierwszej kreski projektu do ostatniego etapu produkcji. Kolekcja jest szczegółowo przemyślana, dlatego poszczególne modele można ze sobą odważnie łączyć, zamieniać, po prostu stylizować i bawić się modą, a przy tym wyglądać każdego dnia inaczej, ciekawiej.

A więc Follow Me?

Follow Me Special

Limitowana kolekcja sukienek okazjonalnych.

Projektujemy i szyjemy suknie na miarę. Na specjalne okazje, aby wyglądać niepowtarzalnie i oryginalnie.
W naszej gestii pozostaje także, dobór tkanin do każdego projektu (także w/g sugestii klienta). Teraz możesz poczuć się zupełnie wyjątkowo. Pozwól sobie na odrobinę luksusu i zamów kreację, którą przygotujemy specjalnie dla Ciebie. Doradzimy i pomożemy Ci odkryć siebie na nowo. Będziesz zachwycona! Zadzwoń lub napisz do nas. Czekamy na Ciebie.