MARKA FOLLOW ME

Moja nazwa marki mówi wszystko, Follow Me – podążaj za mną.

Zaufaj mojej intuicji projektowania odzieży, i pozwól poprowadzić się przez szalony świat mody. Smak artystyczny i wyczucia trendów łączą to w całość, bo to moja pasja. Chcę ubierać kobiety, a nie przebierać. Chcę aby odnajdowały swój styl i klasę. Moja marka adresowana jest do kobiet które cenią sobie swobodę, są w ciągłym ruchu, energiczne i ambitne, oraz nie chcą wyglądać sztampowo.

Tu nie ważny jest pesel ani rozmiar. Tu liczy się Twój styl życia, Twoja osobowość, i charakter.

Moja marka zaciera granice pokoleń. Wspólne zakupy matki i córki to standard. Moje ubrania nie są krzykliwe, nie są przesycone zbędnymi dodatkami, które w krótkim czasie odchodzą do lamusa. Stawiam na dobrą jakość materiałów, perfekcyjną konstrukcję i minimalizm, co daje im ponadczasowy charakter. Moja kolekcja to możliwość stylizacji na różne sposoby. Każdego dnia będziesz wyglądać inaczej.

Moje modele są przemyślane od pierwszej kreski projektu do ostatniego etapu produkcji. Kolekcja jest szczegółowo przemyślana, dlatego poszczególne modele można ze sobą odważnie łączyć, zamieniać, po prostu stylizować i bawić się modą, a przy tym wyglądać każdego dnia inaczej, ciekawiej.

A więc Follow Me?

Login