Studio mody

Studio Mody Bea to nowoczesna pracownia i wzorcownia w jednym. Pracuję w oparciu o nowe technologie systemu Inven-Tex. Tu tworzę formy i szablony krawieckie, realizując najśmielsze pomysły i spełniając wszelkie oczekiwania klientów. Projektuję odzież i szyję na miarę, mając na uwadze wszystkie światowe trendy.

Czym się zajmuję?

Oferuję usługi projektowania odzieży, stopniowanie szablonów krawieckich, odszycie pierwowzorów, wydruki trafaretów (szablony na kartonach) oraz konstrukcję i modelowanie odzieży, a także usługi pomocnicze do wdrożenia w produkcję. Jednocześnie realizuję swoje projekty tworząc własne kolekcje, i sięgając przy tym wierzchołka piramidy luksusu. Jestem również otwarta na indywidualne zamówienia odzieży szytej na miarę.

Moje projekty i ubrania

Wszystkie moje kolekcje można znaleźć w moim butiku internetowym. W moim sklepie z ekskluzywną odzieżą damską znajdują się ubrania dopasowane do nowoczesnej kobiety. Oferuję najwyższej jakości bluzki, bluzy, kamizelki, kombinezony, kurtki, marynarki, płaszcze, spódniczki, spodnie, sukienki, tuniki, i żakiety, przeznaczone dla kobiet znających swoją wartość. Każdy z dostępnych krojów jest w pełni zaprojektowany i wykonany prze ze mnie, dzięki czemu klienci kupujący w moim sklepie mają pewność nabycia najwyższej jakości autorskiego towaru.

Bea Fashion

Moje autorskie wyroby w krótkich seriach przeznaczonych dla osób, które chcą wyglądać oryginalnie i niepowtarzalnie. Moja marka odzieży skrywa się pod nazwą Follow Me (podążaj za mną).